- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1(P) Hikvision
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1(P) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1(P) HikvisionNie je skladom814,29 EUR662,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. RS-485 / Wiegand ; Vstupná linka: 4 ks. - Vstupy alarmu, 2 ks. - Tlačidlo otvárania bránky/brány, 2 ks. - Jazýčkový kontakt , 1 ks. - Tamper ; Výstupná linka: 2 ks. - Relé zámky, 4 ks. - Výstupy alarmu ; Podpora batérie; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP), USB 2.0 ;
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 ks. RS-485 / Wiegand |
| Počet podporovaných priechodov: | 2 |
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 |
| Vstupná linka: | |
| Výstupná linka: | |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 72 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Rozmery: | 222 x 150 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302920546 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





