- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Čítačka papilárnych línií
- ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASR2102A-D DAHUA
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASR2102A-D DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASR2102A-D DAHUANie je skladom239,84 EUR194,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Vybrané vlastnosti: Pamäť 3000 vzorov papilárnych línií Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plastová + Akrylové sklo (plexisklo) ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Doba identifikácie: | ≤ 1.5 s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Kryt: | Plastová + Akrylové sklo (plexisklo) |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






