- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Unifóny
- DIGITÁLNY UNIFÓN UP940 ACO
DIGITÁLNY UNIFÓN UP940 ACO
- Kompletné špecifikácie
DIGITÁLNY UNIFÓN UP940 ACOSkladom23,96 EUR19,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: ACO CDNP, Inspiro, Familio P/PV ; Druh inštalácie: Digitálna 2-vodičová ; Napájanie: 15 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) ; Kryt: Plast ; Farba: Biela ;
| Kompatibilita: | ACO CDNP, Inspiro, Familio P/PV |
| Druh inštalácie: | Digitálna 2-vodičová |
| Zostava: | Naomietkový |
| Vstupy: | |
| Počet svoriek: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 15 V DC / 11.5 V AC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.266 kg |
| Rozmery: | 201 x 80 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




