- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- DISKOVÝ KRYT RAID S1301AGY01-EU 4 X SATA 2.5 / 3.5 " 80 TB - 5 Gbps UNITEK
DISKOVÝ KRYT RAID S1301AGY01-EU 4 X SATA 2.5 / 3.5 " 80 TB - 5 Gbps UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DISKOVÝ KRYT RAID S1301AGY01-EU 4 X SATA 2.5 / 3.5 " 80 TB - 5 Gbps UNITEKSkladom169,96 EUR138,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 4 x SATA 2.5 / 3.5 " - max. 80 TB ( 4 x 20 TB ) ; Režimy RAID: RAID 0, RAID 1, RAID 3, RAID 5, RAID 10, CLONE, JBOD, PM ; Výstupy: 1 x USB-B - 5 Gbps, 1 x eSATA - 3 Gbps ;
| Podporované pevné disky: | 4 x SATA 2.5 / 3.5 " - max. 80 TB ( 4 x 20 TB ) |
| Režimy RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 3, RAID 5, RAID 10, CLONE, JBOD, PM |
| Výstupy: | 1 x USB-B - 5 Gbps , 1 x eSATA - 3 Gbps |
| LED kontrolky: | Napájanie, Prenos údajov, eSATA, USB |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Nadprúd, Protiskratový, Napäťová izolácia, ochrana proti prehriatiu |
| Napájanie: | 12 V DC, 6.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 2.80 kg |
| Rozmery: | 229 x 173 x 165 mm |
| Dĺžka káblu: | 120 cm - Kábel USB-A / USB-B 100 - Kábel eSATA |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




