- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/125 ORNO
DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/125 ORNO
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/125 ORNOSkladom10,50 EUR8,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 690 V ~ 1000 V AC/DC ; Kryt: Plast ; Farba: Biela + Modrý ;
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 690 V ~ 1000 V AC/DC |
| Vstupný prúd: | max. 125 A |
| Number of terminals: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 71 x 29 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




