- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny 2IP
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S204 VIDOS 2IP
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S204 VIDOS 2IP
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S204 VIDOS 2IPSkladom278,27 EUR226,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS 2IP ; Čidlo: 2.1 Mpx, 1080p ; Uhol záberu: 125 ° ; LED osvetlenie; Zabudovaná bezkontaktná čítačka ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Ovládanie elektrozámky a automatickej brány ;
| Kompatibilita: | VIDOS 2IP |
| Čidlo: | CMOS 2.1 Mpx, 1080p |
| Uhol záberu: | 125 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Displej: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 32 V DC, max. 100 mA |
| Kryt: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 220 x 120 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






