- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PERFECTA-64-M SATEL
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PERFECTA-64-M SATEL
- Kompletné špecifikácie
DOSKA POPLAŠNEJ CENTRÁLY PERFECTA-64-M SATELSkladom230,67 EUR187,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy základnej dosky: 8 ks. ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. ; Maximálny počet podporovaných vstupov: 64 ks. ; Zóny: 4 ; Pamäť udalostí: 3584 ; Časovače: 8 ; Podporované jazyky: polština ;
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | ABAX2 - Obsluha až 4 bezdrôtových manipulátorov - Obsluha až 48 bezdrôtových zariadení MICRA - Obsluha až 4 bezdrôtových manipulátorov - Podpora až 64 snímačov - Podpora až 4 signalizátorov |
| Vstupy základnej dosky: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. - programovateľné |
| Prúdová zaťažiteľnosť, nízko-prúdové programovateľné výstupy: | 25 mA - 2 ks. |
| Prúdová zaťažiteľnosť, vysoko-prúdové programovateľné výstupy (+/-10%): | 1 A - 2 ks. |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 64 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 64 ks. - programovateľné |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Užívatelia + správcovia: | 62 + 1 |
| Oddiely: | ![]() |
| Zóny: | 4 |
| Rozširujúce moduly: | ![]() |
| Pamäť udalostí: | 3584 |
| Časovače: | 8 |
| Podporované klávesnice: | max. 4 ks. |
| Podpora bezdrôtového systému ABAX pred zbernicou: | ![]() |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 18 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.096 kg |
| Rozmery: | 160 x 69 mm |
| Podporované jazyky: | polština - žiadna možnosť zmeny jazyka |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






