- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Príslušenstvo
- DRŽIAK BR-QME MIKROTIK
DRŽIAK BR-QME MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK BR-QME MIKROTIKSkladom9,70 EUR7,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Plast - anvilNITE ; Nosnosť: 8 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 100 mm ; Dĺžka pripevňujúceho prvku: 120 mm ; Priemer upevňujúceho prvku: Ø 40 mm ;
| Materiál: | Plast - anvilNITE |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 100 mm |
| Dĺžka pripevňujúceho prvku: | 120 mm |
| Priemer upevňujúceho prvku: | Ø 40 mm |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 35 ... Ø 70 mm |
| Farba: | Šedý |
| Vybrané vlastnosti: | Vysoká odolnosť voči vetru a atmosférickým podmienkam |
| Hmotnosť: | 0.316 kg |
| Rozmery: | 102 x 135 x 150 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





