- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-AURUM-BLACK ZACVAKÁVACIE Xblitz
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-AURUM-BLACK ZACVAKÁVACIE Xblitz
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-AURUM-BLACK ZACVAKÁVACIE XblitzSkladom15,48 EUR12,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Držiak na vetraciu mriežku ; Držiak mobilného zariadenia: Zacvakávacie ; Maximálna veľkosť ramien: 9.8 cm ; Vybrané vlastnosti: Automatické zacvaknutie zariadenia do držiaka ; Výrobca / Značka: Xblitz ;
| Spôsob montáže: | Držiak na vetraciu mriežku |
| Držiak mobilného zariadenia: | Zacvakávacie, Guľová hlava |
| Maximálna veľkosť ramien: | 9.8 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spôsob nabíjania: | |
| Nabíjací výkon: | 15 W, 10 W, 7,5 W, 5 W |
| Účinnosť nabíjania: | 70 ... 75 % |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A, 9 V / 2 A ( USB-C ) |
| Výstup napájania: | 9 V / 1.67 A, 9 V / 1.2 A, 5 V / 1 A |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.112 kg |
| Rozmery: | 122 x 71 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





