- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-130-TRL(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-130-TRL(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-130-TRL(BLACK) HikvisionSkladom50,56 EUR41,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 132 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 95 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 132 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 95 mm |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Rozmery: | 229 x 184 x 132 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701613 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




