- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre rýchlootočné kamery (Speed Dome)
- DRŽIAK KAMERY PFA120 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA120 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA120 DAHUASkladom38,58 EUR31,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 37 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 160 x 115 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




