- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA124 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA124 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA124 DAHUANie je skladom45,86 EUR37,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 52 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 52 mm |
| Maximálne zaťaženie: | 3 kg |
| Index of Protection: | IP66 |
| Ochrana proti korózii: | Základná ochrana |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 134 x 133 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





