- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA138-V2 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA138-V2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA138-V2 DAHUASkladom46,50 EUR37,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Priemer úchytu: Ø 161 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 40 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 161 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.460 kg |
| Rozmery: | Ø 161 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





