- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA13C DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA13C DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA13C DAHUASkladom23,09 EUR18,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 123 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 4 x 66 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 37.2 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 123 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 4 x 66 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 37.2 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | Ø 123 x 37.2 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




