- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA162 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA162 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA162 DAHUASkladom34,80 EUR28,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 99 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 99 mm |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 117 x 117 x 99 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





