- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre puzdra
- DRŽIAK KRYTU PFB604W DAHUA
DRŽIAK KRYTU PFB604W DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KRYTU PFB604W DAHUASkladom44,55 EUR36,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Hliník - práškovo lakovaný ; Nosnosť: max. 4 kg ; Regulácia: v dvoch úrovniach ;
| Vhodné pre kryty: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Nosnosť: | max. 4 kg |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 100 x 146 x 264 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





