- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 80 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-6N
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-6N
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-6NSkladom21,27 EUR17,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 26 " ... 47 " ; Nosnosť: 75 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 77 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 15 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 150, 200, 200x100, 300, 400, 400x200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 26 " ... 47 " |
| Nosnosť: | 75 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 77 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Rozmery: | 516 x 508 x 77 mm |
| Hmotnosť: | 3.11 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




