- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR FPKX15DT1 PYRONIX
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR FPKX15DT1 PYRONIX
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR FPKX15DT1 PYRONIXSkladom57,51 EUR46,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: MW detektor : 15 m, PIR detektor : 15 m ; Uhol detekcie: 85 ° ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 ... 2.4 m |
| Dosah: | |
| Uhol detekcie: | 85 ° |
| Regulácia citlivosti: | Automatická |
| Výstup alarmu: | NC / DEOL |
| LED indikácia: | |
| Výstup tamper: | NC |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 9.89 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 50 mA / 60 V DC, 42 V AC - RMS |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3.0 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC / 30 mA (max) @ 12 V |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 117 x 69 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | PYRONIX |
| SAP Code: | 361301740 |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






