- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Elektrické kocky
- ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-5A-2P SIMET
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-5A-2P SIMET
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-CPO-5A-2P SIMETSkladom1,35 EUR1,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet dráh: 2 ; Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 450 V ; Menovitý prúd: 32 A ; Prierez kábla: ≤ 2.5 mm² ; Dielektrický: Porcelán ; Farba: Biela ;
| Počet dráh: | 2 |
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Prierez kábla: | ≤ 2.5 mm² |
| Dielektrický: | Porcelán |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 16 x 18 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





