- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-6020/PRO 5000 W Dynamo
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-6020/PRO 5000 W Dynamo
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRICKÝ GENERÁTOR DY-6020/PRO 5000 W DynamoSkladom1 241,34 EUR1 009,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 5000 W ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Počet zásuviek: 2 ks. - jednofázové ; Stabilizácia napätia: AVR ; Meranie frekvencie v Hz; Meranie počtu motohodín; Vinutie alternátora: Meď ; Spustenie motora: Štartér alebo ručné ; Hlučnosť v dobe prevádzky: 92 dB ; Ukazovateľ množstva paliva; Vybrané vlastnosti: Veľká mobilita zariadenia vďaka pripojeným kolieskam ;
| Menovitý výkon: | 5000 W |
| Maximálny výkon: | 6000 W |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Počet zásuviek: | 2 ks. - jednofázové |
| Zabudovaný voltmeter: | ![]() |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Stabilizácia napätia: | AVR |
| Meranie frekvencie v Hz: | ![]() |
| Meranie počtu motohodín: | ![]() |
| 12V DC výstup: | ![]() |
| Vinutie alternátora: | Meď |
| Výkon motora: | 14 KS |
| Zdvihový objem motora: | 420 cm3 |
| Typ motora: | 1valcový, 4 stroke, benzínový, chladené vzduchom |
| Spustenie motora: | Štartér alebo ručné - electric start with the included remote control or keys |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | 92 dB |
| Priemerná spotreba: | 2.9 l/h - 100% zaťaženie |
| Objem palivovej nádrže: | 25 l |
| Ukazovateľ množstva paliva: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 80.8 kg |
| Rozmery: | 750 x 650 x 620 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






