- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Elektromagnetické závory a závesy + príslušenstvo
- ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.13 REVERZNÝ
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.13 REVERZNÝ
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-24.13 REVERZNÝSkladom28,29 EUR23,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 24 V ± 2 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť; Nastavenie medzery;
| Menovité napätie: | 24 V ± 2 V DC |
| Spotreba prúdu: | 105 ... 125 mA DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| Rozmery: | 21 x 29 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






