- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Alkoholtestery
- ELEKTRONICKÝ ALKOHOLTESTER XB-SPIRIT-2 Xblitz
ELEKTRONICKÝ ALKOHOLTESTER XB-SPIRIT-2 Xblitz
- Kompletné špecifikácie
ELEKTRONICKÝ ALKOHOLTESTER XB-SPIRIT-2 XblitzSkladom24,34 EUR19,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ čidla: polovodičový ; Rozsah meraní: 2.00 ‰ BAC ; Vybrané vlastnosti: Bezplatná kalibrácia v servise výrobcu počas jedného roka od dátumu nákupu, Súčasťou je 5 vymeniteľných náustkov ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Typ čidla: | polovodičový |
| Rozsah meraní: | 2.00 ‰ BAC |
| Rozlíšenie merania: | 0.01 ‰ BAC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (súčasť balenia) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg (bez batérie) |
| Rozmery: | 124 x 44 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




