- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- EXTENDER EXT-POE2 PULSAR
EXTENDER EXT-POE2 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER EXT-POE2 PULSARSkladom40,61 EUR33,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: PoE : IEEE 802.3at, IEEE 802.3af ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 2 ; Konektor: 3 x Zásuvka RJ-45 ; Podporovaná rýchlosť prenosu: Dosah : 100 m - Vstup, 100 m - 2 x Výstup, Podporovaná rýchlosť prenosu : 10 / 100 Mbps ; Výstupný výkon: max. 15.4 W / port PoE max. 20 W (celkom) ;
| Štandardy: | PoE : IEEE 802.3at, IEEE 802.3af |
| Vstupné napätie: | 42 ... 57 V DC |
| Výstupné napätie: | 42 ... 57 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Konektor: | 3 x Zásuvka RJ-45 |
| LED indikátory: | Link/Act |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | |
| Výstupný výkon: | max. 15.4 W / port PoE max. 20 W (celkom) |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 ... 40 °C / 10 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 81 x 77 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




