- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- EXTENDER EXT-POE3H V HERMETICKOM PUZDRE PULSAR
EXTENDER EXT-POE3H V HERMETICKOM PUZDRE PULSAR
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER EXT-POE3H V HERMETICKOM PUZDRE PULSARSkladom88,17 EUR71,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 3 ; Konektor: 4 x Zásuvka RJ-45 ; Podporovaná rýchlosť prenosu: Dosah : 100 m - Vstup, 100 m - 3 x Výstup, Podporovaná rýchlosť prenosu 10 / 100 Mbps ; Výstupný výkon: 19.2 W / Port PoE OUT 1/2, 14.4 W / Port PoE OUT 3, max. 19.2 W (celkom) ;
| Štandardy: | PoE : 802.3af/at - Port PoE OUT 1/2, Passive PoE - Port PoE OUT 3 |
| Vstupné napätie: | 42 ... 57 V DC |
| Výstupné napätie: | 42 ... 57 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 3 |
| Konektor: | 4 x Zásuvka RJ-45 |
| LED indikátory: | LAN, PoE |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | |
| Výstupný výkon: | 19.2 W / Port PoE OUT 1/2 , 14.4 W / Port PoE OUT 3 , max. 19.2 W (celkom) |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plastová, hermetická |
| Index of Protection: | IP56 |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 ... 50 °C / 10 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 198 x 148 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





