- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- EXTENDER HDMI-EX-200-4K
EXTENDER HDMI-EX-200-4K
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER HDMI-EX-200-4KSkladom211,84 EUR172,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporovaný štandard HDMI: 1.4 ; HDCP: 1.4 ; Protokoly: HDbitT ; Podporované rozlíšenie HDMI: max. 4096 x 2160 @ 24/30Hz, max. 1920 x 1080 @ 24/25/30/50/60Hz ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 80 m UTP kat. 5 100 m UTP kat. 5e 120 m UTP kat. 6 ; Vybrané vlastnosti: Nosná frekvencia IR : 20 kHz ... 60 kHz ;
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4 |
| HDCP: | 1.4 |
| Protokoly: | HDbitT |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | max. 4096 x 2160 @ 24/30Hz , max. 1920 x 1080 @ 24/25/30/50/60Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (súčasťou súboru sú 2 ks adaptéru) |
| Spotreba prúdu: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť vysielača a prijímača: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 113 x 95 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





