- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- FOTOVOLTAICKÝ PANEL FSP12 PRE KAMERU IMOU CELL GO
FOTOVOLTAICKÝ PANEL FSP12 PRE KAMERU IMOU CELL GO
- Kompletné špecifikácie
FOTOVOLTAICKÝ PANEL FSP12 PRE KAMERU IMOU CELL GOSkladom34,29 EUR27,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 6.2 V DC @ micro USB ; Výstupný prúd: 0.484 A ; Výstupný výkon: 3 W ;
| Výstupné napätie: | 6.2 V DC @ micro USB |
| Výstupný prúd: | 0.484 A |
| Výstupný výkon: | 3 W |
| Dĺžka káblov: | 2.75 m |
| Hmotnosť: | 0.3 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | 198 x 140 x 29 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | IMOU / DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





