- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Fotovoltaické panely
- FOTOVOLTAICKÝ PANEL PF-180W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁME
FOTOVOLTAICKÝ PANEL PF-180W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁME
- Kompletné špecifikácie
FOTOVOLTAICKÝ PANEL PF-180W TUHÝ V HLINÍKOVOM RÁMESkladom128,17 EUR104,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálny výkon: 180 W ; Dĺžka káblov: 2 x 0.84 m ; Druh článkov: Polykryštalické ; Konštrukcia panelu: Tuhý v hliníkovom ráme ; Hmotnosť: 10.17 kg ;
| Maximálny výkon: | 180 W |
| Prúd pri maximálnom výkone (Imp): | 9.80 A |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmp): | 18.36 V |
| Skratový prúd (Isc): | 10.59 A |
| Napätie na otvorenom obvode (Voc): | 22.03 V |
| Dĺžka káblov: | 2 x 0.84 m |
| Druh článkov: | Polykryštalické |
| Konštrukcia panelu: | Tuhý v hliníkovom ráme |
| Hmotnosť: | 10.17 kg |
| Rozmery: | 1480 x 670 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




