- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- GENERÁTOR HLASOVÝCH SPRÁV INT-VMG SATEL
GENERÁTOR HLASOVÝCH SPRÁV INT-VMG SATEL
- Kompletné špecifikácie
GENERÁTOR HLASOVÝCH SPRÁV INT-VMG SATELSkladom123,45 EUR100,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie INT-VMG je navrhnuté na hlasité prehranie hlasových správ v prípade výskytu udalostí.; Hlavné vlastnosti: Možnosť nahrania až 32 správ ; Spolupráca: INTEGRA ;
| Hlavné vlastnosti: | |
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Počet vstupov ovládania: | 16 |
| Ovládanie PTZ: | INTEGRA, Vstupná linka |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




