- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Lišta DIN
- IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DRC-100A MEAN WELL
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DRC-100A MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DRC-100A MEAN WELLSkladom74,58 EUR60,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 12 ... 15 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 7 A ; Nabíjací prúd batérie: 2.5 A ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 7 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 2.5 A |
| Výkon: | 96.6 W (max) |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.350 kg |
| Rozmery: | 55 x 90 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




