- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- INDIKÁTOR SIGNÁLU SF-100 TV-SAT RED EAGLE
INDIKÁTOR SIGNÁLU SF-100 TV-SAT RED EAGLE
- Kompletné špecifikácie
INDIKÁTOR SIGNÁLU SF-100 TV-SAT RED EAGLENie je skladom6,93 EUR5,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz ; Úroveň signálu: -40 ... -10 dBm ; Napájanie prijímačom: DC 13 V / 18 V ;
| Výstup a vstup: | Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz |
| Úroveň signálu: | -40 ... -10 dBm |
| Napájanie prijímačom: | DC 13 V / 18 V |
| Podsvietenie indikácie merača: | ![]() |
| Zvuková signalizácia: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 110 x 62 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






