- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ DVOJITÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR2G-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ DVOJITÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR2G-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ DVOJITÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR2G-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya SmartSkladom62,01 EUR50,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ (rozmery): 3/4 " ; Bezdrôtové: Bluetooth, 2.4 GHz Wi-Fi ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, manuálne zalievanie (aplikácia alebo tlačidlo), odloženie po daždi, vzdialený prístup - brána Bluetooth/Wi-Fi (súčasťou balenia), hlasové ovládanie ; Napájanie: 4 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Použitie: | ovládanie zavlažovania - 2 Zóny |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Pracovný tlak: | 0.05 ... 0.8 MPa / 7.25 ... 116 psi |
| Čas otvorenia/zatvorenia: | 5 ... 10 s |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) + Nylon, Odolná voči UV žiareniu, Vodotesné |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Šedý + Čierny |
| Napájanie: | 4 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 4.5 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 141 x 122 x 58 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





