- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR1C-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR1C-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ VENTIL PRE ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ATLO-VR1C-BLE-TUYA Bluetooth BLE, Tuya SmartSkladom30,82 EUR25,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ (rozmery): 3/4 " ; Bezdrôtové: Bluetooth ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, manuálne zalievanie (aplikácia alebo tlačidlo), odloženie po daždi, vzdialený prístup - brána Bluetooth/Wi-Fi, hlasové ovládanie ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Použitie: | ovládanie zavlažovania |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Pracovný tlak: | 0.02 ... 0.8 MPa / 2.9 ... 116 psi |
| Prietok vody: | 13 ... 33 l/min |
| Čas otvorenia/zatvorenia: | 5 ... 10 s |
| Bezdrôtové: | Bluetooth |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 15 m |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) + Nylon, Odolná voči UV žiareniu, Vodotesné |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Čierny + Zelený |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 4.5 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 137 x 68 x 89 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




