- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- iCSee
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-PANDA-ICSEE Wi-Fi 4 Mpx 3.6 mm
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-PANDA-ICSEE Wi-Fi 4 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-PANDA-ICSEE Wi-Fi 4 Mpx 3.6 mmSkladom43,22 EUR35,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 4 Mpx ; Čidlo: CMOS ; Slot pamäťovej karty: Podpora microSD - max. 128 GB kariet ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný senzor PIR, Tlačidlo Power ; Napájanie: zabudovaný akumulátor 5200 mAh, 5 V DC - Port USB-C ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 4 Mpx |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 60 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora microSD - max. 128 GB kariet |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rozhranie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 81 x 73 x 106 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DELTA CCTV |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





