- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Dahua Imou
- Kamery
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA IPC-S2XP-10M0WED Wi-Fi, Ranger Dual - 5 Mpx 3.6 mm IMOU
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA IPC-S2XP-10M0WED Wi-Fi, Ranger Dual - 5 Mpx 3.6 mm IMOU
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA IPC-S2XP-10M0WED Wi-Fi, Ranger Dual - 5 Mpx 3.6 mm IMOUSkladom62,80 EUR51,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera z radu IMOU; Rozlíšenie: 2880 x 1620, 2880 x 1620 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: Kamera PTZ : 87 ° Kamera 2 : 87 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 15 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 355 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 90 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia, Zabudovaná poplašná siréna ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Sieťové rozhranie: Ethernet : 100 Mbps, Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n : 2.4 GHz ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Hlavné vlastnosti: Inteligentné sledovanie objektov - classification of people and domestic animals ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | |
| Objektív: | |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 15 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 355 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 5.75 W |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | Ø 82 x 115 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | DAHUA / IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





