- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-210-R SATEL
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-210-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-210-R SATELSkladom18,00 EUR14,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba: Červená ; Vybrané vlastnosti: Grade 2 ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
| Spotreba prúdu: | max. 110 mA |
| Farba: | Červená |
| Vybrané vlastnosti: | Grade 2 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 87 x 133 x 37 mm |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Napájanie: | ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





