- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-AS103S
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-AS103S
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-AS103SSkladom5,82 EUR4,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -5 °C ... 50 °C ;
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 320 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | 105 dB |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 74 x 123 x 48 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




