- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Spotrebiteľská rada
- VicoHome
- IP CAMERA WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q1-VICOHOME Wi-Fi - 3 Mpx 3.3 mm
IP CAMERA WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q1-VICOHOME Wi-Fi - 3 Mpx 3.3 mm
- Kompletné špecifikácie
IP CAMERA WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q1-VICOHOME Wi-Fi - 3 Mpx 3.3 mmSkladom40,04 EUR32,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou VicoHome; Rozlíšenie: 2048 x 1536 ; Uhol záberu: 95 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 7 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n Zabudovaný senzor PIR Poplachová siréna, Zabudovaný reflektor s bielym svetlom (LED) - turned on and off from the application ; Napájanie: Batéria Li-Ion 5200 mAh, 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.3 mm |
| Uhol záberu: | 95 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 7 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Inteligentná analýza obrazu: | Additional paid features in the form of a subscription : |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Dĺžka činnosti na batériách: | max. 12 mesiacov (standby) ~ 6 mesiacov (with daily making 20 recordings of 10s each) |
| Doba nabíjania (do úrovne 100%): | ~ 10 h z portu USB |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 2.2 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 123 x 107 x 59 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





