- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Kamery rýchlootočné
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DE5425IW-AE(T5)/PL - 4 Mpx 4.8 ... 120 mm Hikvision
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DE5425IW-AE(T5)/PL - 4 Mpx 4.8 ... 120 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DE5425IW-AE(T5)/PL - 4 Mpx 4.8 ... 120 mm HikvisionSkladom1 309,45 EUR1 064,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 55 ° ... 2.4 ° ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 150 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 80 °/s (horizontála) ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3at), 24 V AC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 150 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 120 °/s (vertikála) 80 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 80 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 3.7 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| ONVIF: | 19.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová + Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | Ø 210 x 345 mm (bez držiaku) 420 x 208 x 379 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327002250 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





