- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE3C410MWG-E/14(2.8MM) TandemVu - 3.7 Mpx 5.76 ... 57.6 mm Hikvision
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE3C410MWG-E/14(2.8MM) TandemVu - 3.7 Mpx 5.76 ... 57.6 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE3C410MWG-E/14(2.8MM) TandemVu - 3.7 Mpx 5.76 ... 57.6 mm HikvisionSkladom905,31 EUR736,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: Kamera PTZ : 1/2.8 ", Kamera 2 : 1/2.8 " ; Uhol záberu: Kamera PTZ : 50 ° ... 7.5 °, Kamera 2 : 105 ° ; Optický zoom: x 10 ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m @ Kamera 2 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m @ Kamera PTZ, 30 m @ Kamera 2 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 30 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 30 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | Kamera PTZ, Kamera 2 : |
| Čidlo: | |
| Objektív: | |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 10 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m @ Kamera 2 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 350 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W |
| Kryt: | Speed Dome, Umelá hmota (PC) |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 312 x 224 x 156 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327001439 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






