- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Izolačné spínače-odpojovače
- IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ HIS-100/1 JEDNOFÁZOVÝ 100 A EATON
IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ HIS-100/1 JEDNOFÁZOVÝ 100 A EATON
- Kompletné špecifikácie
IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ HIS-100/1 JEDNOFÁZOVÝ 100 A EATONSkladom13,87 EUR11,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Izolačný rozpojovač, Jednofázový ; Menovitý prúd: 100 A ; Počet pólov: 1 ; Kategória používania: AC23A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Izolačný rozpojovač, Jednofázový |
| Menovitý prúd: | 100 A |
| Menovité napätie: | 240 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý krátkodobý prúd: | 2000 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Kategória používania: | AC23A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 83 x 76 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | EATON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




