- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL 3 V 1 C14101AGY01-1.5M USB-C/USB-C, LIGHTNING, MICRO-USB 1.5 m UNITEK
KÁBEL 3 V 1 C14101AGY01-1.5M USB-C/USB-C, LIGHTNING, MICRO-USB 1.5 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL 3 V 1 C14101AGY01-1.5M USB-C/USB-C, LIGHTNING, MICRO-USB 1.5 m UNITEKSkladom7,01 EUR5,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor USB-C, Konektor LIGHTNING, Konektor Micro USB ; Dĺžka káblu: 1.5 m ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Nylonový oplet – odolný voči ohybu ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor USB-C, Konektor LIGHTNING, Konektor Micro USB |
| Materiál: | Nylon |
| Dĺžka káblu: | 1.5 m |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




