- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC29W USB-C/USB-C PowerStream 2 m Green Cell
KÁBEL KABGC29W USB-C/USB-C PowerStream 2 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC29W USB-C/USB-C PowerStream 2 m Green CellSkladom5,99 EUR4,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C ; Dĺžka káblu: 2 m ; Farba: Biela ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps, Technológia Power Delivery - 60 W, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Farba: | Biela |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




