- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1500CL-IL-A-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1500CL-IL-A-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1500CL-IL-A-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom102,56 EUR83,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 106 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 106 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 380 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.5 W |
| Kryt: | Compact, Plast |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 163 x 70 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






