- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S2 Full-Color - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S2 Full-Color - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S2 Full-Color - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom147,82 EUR120,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 83 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 420 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Compact, Plast + Kov |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 198 x 80 x 76 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





