- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K HikvisionSkladom71,85 EUR58,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2960 x 1665 @ HD-TVI 2560 x 1944 @ AHD 2560 x 1440 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 104.9 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 25 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 104.9 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 25 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Audio: | |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, Zásuvka BNC |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 240 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.9 W |
| Kryt: | Túbusová, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | Ø 70 x 138.8 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300513694 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




