- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom86,41 EUR70,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-TVI @ 20 políčok/s, 2880 x 1620 @ HD-CVI @ 25 / 12.5 políčok/s ; Uhol záberu: 90 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI / HD-TVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-TVI @ 20 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI @ 25 / 12.5 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI / AHD @ 25 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI @ 25 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 90 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 540 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.5 W |
| Kryt: | Túbusová, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 240.7 x 90.7 x 90.4 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





