- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, dome, do 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-T3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-T3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-T3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUANie je skladom136,50 EUR110,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom ; Uhol záberu: 102 ° ... 33 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom Kamera nemá funkciu autofocus |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS - 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC / 550 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.6 W |
| Kryt: | Dome, Hliník + Plast |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 107 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





