- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA HD-TVI DS-2CE72KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 3K Hikvision
KAMERA HD-TVI DS-2CE72KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 3K Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA HD-TVI DS-2CE72KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 3K HikvisionSkladom133,34 EUR108,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2960 x 1665 @ HD-TVI, 20 políčok/s, 2560 x 1440 - 4 Mpx, 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Uhol záberu: 110 ° ; Napájanie: PoC.at, 12 V DC ;
| Štandard: | HD-TVI / CVBS |
| Rozlíšenie: | 2960 x 1665 - 3K @ HD-TVI, 20 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-TVI, 25 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-TVI, 25 políčok/s 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 110 ° |
| Video výstup: | HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 7.8 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327800617 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






