- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP ANPR
- KAMERA IP ANPR IDS-2CD7A26G0/P-IZHSY(2.8-12MM)(C) - 1080p 2.8 ... 12 mm - MOTOZOOM Hikvision
KAMERA IP ANPR IDS-2CD7A26G0/P-IZHSY(2.8-12MM)(C) - 1080p 2.8 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP ANPR IDS-2CD7A26G0/P-IZHSY(2.8-12MM)(C) - 1080p 2.8 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>HikvisionSkladom1 760,88 EUR1 431,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel; Čidlo: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoom; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485; Rozhranie Wiegand: 26/34 bit ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 704 x 576 - D1 |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Kompresia: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | 26/34 bit |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact, Zliatina hliníka Ochrana pred koróziou zhodná s požiadavkami NEMA 4X |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | Ø 140 x 351 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| SAP Code: | 311317286 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





