- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI502CA3IL-28W - 5 Mpx 2.8 mm APTI
KAMERA IP APTI-AI502CA3IL-28W - 5 Mpx 2.8 mm APTI
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI502CA3IL-28W - 5 Mpx 2.8 mm APTISkladom58,14 EUR47,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620 - 5 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p ; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Prenos audia po sieti, Zhoda so štandardom AAC ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 720p |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° (údaje výrobcu) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 30 políčok/s @ 5 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentná analýza obrazu: | narušenie |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (staršie verzie FW: admin) |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.4 W |
| Kryt: | Bullet, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.436 kg |
| Rozmery: | 172 x 73 x 73 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, ruština, španielčina, portugalčina, taliančina, ukrajinčina, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





